Sen de yaz

Şurada belirttiğimiz gibi Mefhum açık bir edebiyat-fikriyat atölyesi. Sen de buradan bişeyler alabilirsen buraya bişeyler katabilirsen burası varlığının amacına daha çok yaklaşır. Evet biliyoruz yazmak zor iştir. Cesaret ister. Kitapla hemhal olmak ister. Her şeyden önce fikre hürmet ister. Ama yine de ben düşünmeye, sorgulamaya, anlamaya ya da sadece hissetmeye mütemayilim ve  bu yüzden yazıyorum diyorsan, hiç çekinme yazını gönder. Biz çok seviniriz ve yazını mutlaka değerlendiririz.
mefhumdergi@gmail.com
Not: Editör heyetimizin yazıları değerlendirirken kıstasları: yazım-imla kuralları, anlatım bozukluklarının olup olmaması, yazıda anlam bütünlüğünün olup olmaması gibi usule yönelik kıstaslardır. Bu sebeple edebiyat ve düşünce ile ilişkili hiçbir yazıyı içerik yüzünden reddetmiyoruz. (basmakalıp yazılar, çok özel durumlar hariç elbette) Zira amacımız her yazar arkadaşımızın birikimini özgürce yansıtabilmesidir.
Dolayısıyla bize dilediğiniz çalışmanızı, denemenizi, şiirinizi, makalenizi vb. gönderebilirsiniz. Dediğimiz gibi biz çok seviniriz ve yazınızı mutlaka değerlendiririz.