Ziyaretçi Defteri

Merhaba, madem Mefhum açık bir düşünce atölyesidir dedik, o vakit siz olmadan olmaz burası. Bekliyoruz sevgili okur: yorumlarınızı, değerlendirmelerinizi, eleştirilerinizi, temennilerinizi, isteklerinizi… Velhasıl bekliyoruz her türlü sözünüzü.

Sevgilerimizle..

11 replies

 1. İçeriğin daha da zenginleşmesini temenni ederim. Örneğin tiyatro, kitap fuarları ve benzerlerine ilişkin kültür haberleri veren bir bölüm oluşturabilirsiniz.

  Beğen

  • Teşekkür ederiz Ahmet Bey. Kültür haber bölümü hakkında başka arkadaşlarımızdan da çeşitli öneriler aldık. Ve çalışmalara başladık. Sevgiler..

   Beğen

 2. Ayın konusu/dosyası gibi bi çalışma yapabilirsiniz. Böylece siteniz bir bilgi kaynağı da olur aynı zamanda..

  Beğen

 3. Arka kapak dergisinde her ay bir üstadı da konu ediyorlar. kapakta da yer alıyor. Gündeme dair ilgi çekici bir meseleyi de bu şekilde okuyucuya yansıtabilirsiniz. İlla bir üstat olmasına gerek Yok bence. Ayşegül hanıma katılıyorum.

  Beğen

 4. Gezi yazısı Yok mu gezilecek yerler için hem tanıtım hem de hikaye tarzında şeyler olsa benim için bunlar çok ilgi çekici

  Beğen

  • Şuan yayın tarihini bekleyen bir gezi yazımız var Mustafa bey. Ayrıca gezi ve kültür etkinlik kategorisi için yeni hazırlıklarımız var. İnşallah yakında netleşecek ve duyuracağız. Sevgiler.

   Beğen

 5. Gezi yazısı bence de dergide bir eksik. Ama telafi edilir tabiki de. Kesinlikle biri çıkacaktır. Ama bence daha önemlisi sinema bölümüne girdim açar açmaz. Ama pek birşey bulamadım. Vizyondakiler değil genel olarak tüm filmleri kapsayan bir çalışma yapılabilir hatta sadece sinema değil tiyatro da buna dahil.

  Beğen

 6. Yorumlarımız bekletiliyor beyler ben yazdığım şeyin doğrudan çıkmasını istiyorum. Şimdi adama bşr soru soracam bekle babam bekle cevap yazacak da bekle babam bekle.. tartışma da yapamayacağız. En heyecanlı yerinde yorum onay bekleyecek tartışma soğuyacak.

  Beğen

  • Hayati bey malesef, yorumları incelemeden yayına almamız mümkün değil. Zira spam yorumları başka türlü önleyemiyoruz.. Ama isteğiniz doğrultusunda yorumları inceleme sürecini hızlandıracağız. Teşekkür ederiz.

   Beğen

 7. Günlük türünde yazılarin olmasi veya anılar başlığı altında çok ilginç ve güzel anıların yazılıp dergide yayınlanmasi hoş olabilirdi bence. Ben pek eksik göremiyorum bu dergide. Başarılar diliyorum 😊.

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: